| Dek a întrebat:

Nu e potrivita aceste categorii scuze dar este cea mai accesata!

Am vazut unele intrebari pe forum gen,, Ce credeti despre stilu emo?" si am vazut tot felul de raspunsuri jignitoare la fel si la adresa rock-erilor si la adresa punk-erilor! Acest forum parca trebuia sa fie unul de distractie si de a ne ajuta intre noi! O fi ei diferiti dar sa ne gandim ca si ei au un suflet si niste sentimenteasa si ca nu ar trebui jigniti! La fel si la adresa manelistilor, romilor si a altorgenuri de persoane sau oameni de alte natiuni!
Ce credeti am dreptate?

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

In primul rand e total gresit sa afirmi or fi ei diferiti din moment, ce eu nu vad ce e rau in a fi rocker, emo, manelist si asa mai departe.Nu e nimic rau in a te exprima, din contra iti stimuleaza activitatea cerebrala, deci gandesti.Fiecare in felul lui si persoanal nu sunt in niciuna dintre aceste categorii dar ascult muzica rock, la fel si celelalte genuri de muzica, cat timp au un inteles si rost in exprimarea muzicala, adica muzica buna. Explicatia e simpla:tot timpul se vor gasi frustrati sau complexati care sa comenteze viata celuilalt doar pentru-ca au o viata plictisitoare, sau chiar au o viata nasoala.Ar trebui sa foloseasca timpul asta pentru a-si pune ordine in propia viata, sa devina oamenii mai buni si poate o sa scape si de nevoia de a comenta sau da sfaturi gratuite.pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mare dreptate big grin. desi nu-mi plac oamenii manelari din cauza stilului lor de a incerca sa se dea mari dar de obicei ii ignor. eu sunt rocker si imi place cat decat stilul emo... niji exagerat ...adica nu-mi plac sa fie d-aia cu freze pre urate si genu fara prieteni si care sa se taie si pnm ce mai fac emo, mi place doar look-ul lor, oarecum decent oh go on, de-aia am si o eu o freza oarecum emo laughing. oricum, sa revenim la ce ai spus, ink odata iti zic, ai mare dreptate, nu trebuie sa-ti fie rusine de cine esti oh go on