| Dek a întrebat:

Am vazut unele intrebari pe forum gen,, Ce credeti despre stilu emo?" si am vazut tot felul de raspunsuri jignitoare la fel si la adresa rock-erilor si la adresa punk-erilor! Acest forum parca trebuia sa fie unul de distractie si de a ne ajuta intre noi! O fi ei diferiti dar sa ne gandim ca si ei au un suflet si niste sentimenteasa si ca nu ar trebui jigniti! La fel si la adresa manelistilor, romilor si a altorgenuri de persoane sau oameni de alte natiuni!
Ce credeti am dreptate in privinta acestui lucru?

1 răspuns:
| IIIx333III a răspuns:

Da, ai foarte multa dreptate. TPU este un site de ajutorare, nu de jignire! Daca eu am tenul mai inchis, obligatoriu nu mai primesc raspunsuri la intrebari, si nu ma refer strict la TPU, asa este in lumea intreaga. Daca imi place negrul, obligatoriu mi se spune ca trebuie sa ma tai cu lama. Nu mai stim nimic despre respect. Sa ne fie rusine!