| AndyAndrei77 a întrebat:

Nu este categoria potrivita dar aici se uita mai multi. Deci imi place foarte mult de o fosta colega de generala. Suntem a 10-a amandoi, in liceuri diferite si la distanta de 3 strazi eu de ea. Problema este ca nu stiu cum as putea sa ii spun ca vreau sa fiu impreuna cu ea, ca tin foarte mult la ea si ca o iubesc...

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Incearca sa o abordezi si sa o inviti la un suc, film, plimbare in parc etc. si incearca si incearca sa fii cat mai degajat si sa nu ii spui dupa 2 zile ca tii foarte mult la ea si ca o iubesti pentru ca o sa se sperie si o pierzi.

Fa-o sa rada, arata-i prin fapte ca iti place de ea si restul vine de la sine.

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i direct ca o iubesti foarte, foarte mult.