| GulDan a întrebat:

Nu exista un loc, site, chat. ceva unde sa intalnesti fete? dar nu siteuri matrimoniale...

gen ca pe facebook cu grupuriile:"da-mi cerere" sau alte din astea.

Sa intri in vorba cu persoane...sau ele cu mine.

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Badoo

| kRedhead a răspuns:

Exista, se numeste viata reala. Incearca-l, vezi ca ai o singura viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omegle

| Zedge a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa intri in vorba cu persoane in realitate?

| GulDan explică (pentru Zedge):

A-si face asta dar asa e nebun sa vorbesc cu fete..asi incerca dar na sa mai fiu cu inca cineva.

| Sxx a răspuns:

Hei, dacă îți dorești atât de mult să întâlnești o fată și nu neapărat în viața reală, ai putea să încerci să cauți în lumea jocurilor online. laughing)

Sincer îți recomand să-ți învingi această teamă, presupun că asta e la mijloc.

| Laurentizyu a răspuns:

Viata reala! siteurile aste sunt de 3 lei, crede-ma ca toate nu vor decat sa te salute si atat, incearca lipiciosii,! nu vei avea succes dar macar sunt mai vorbarete fetele