| elasexygagica a întrebat:

Nu-i asa ca este divina aceasta melodie? :x eu ooo ador :x:x:x:x:x:x:x dar voua? va place?:x http://www.youtube.com/watch?v=uu_zwdmz0hE

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E cea mai frumoasa melodie pe care am ascultat-olaughing

| Sonny a răspuns:

Melodia e epic. Beatu incredibil, si vocile de pe fundal si mai si! happy Deci o piesa foarte faina, plina de originalitate.

| valy1233 a răspuns:

Superbatting eyelashes

| Delete a răspuns:

Melodia ii super dar tu uitate mai bine ca ti-am scris un mesaj si inca nu-miai raspuns

Răspuns utilizator avertizat
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Imi place!:X

| lala22 a răspuns:

E excelenta melodia straight face o ascult non -stop, vb serios negativu e super fain :X:::X:X