| bobby92 a întrebat:

O melodie in romana care imi place mult: http://www.youtube.com/watch?v=AKux6lcjM_s
voua va place?

Răspuns Câştigător
| AntoniaOrman a răspuns:

Da,chiar mult!

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu

| Ashadow a răspuns:

Groaznic.Nici macar 5 secunde n-am ascultat si m-am decis.O smiorcaita care se chinuie sa insire niste siroposenii pe o melodie naspa.

| KristalPop a răspuns:

Insuportabil pentru auzul meu. 15 secunde mi-au trebuit să-mi dau cu părerea despre această spurcăciune. Mi-ar fi sângerat timpanele dacă aş fi ascultat întreaga melodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei asemăn vocile insuportabile cu nişte scremete, dar asta e mai mult zgomot, decât scremăt.

| SisMusic a răspuns:

Reprofileazate!straight face
Nu o lua ca pe o rautate ia-o ca pe un sfat!
Bafta in continuare!winking

| LakeOfTears a răspuns:

Uite ce trebuia tu sa scrii :
"Un rahat cantat de o pitipoanca. Nu-i asa ca e oribila melodia?"