| Denisa a întrebat:

Nu il inteleg pe fostul meu iubit. Ne-am despartit pentru ca eu am vrut. M-a acuzat si a plans si bla bla. Faza e ca vrea cu toata puterea sa ramanem amici. Cum intru pe mess cum intra pe mine. Ma simt foarte incomod cand vb cu el. Odata zice ca inca ma iubeste si tine la mine, odata imi zici de una cu care vb si alte lucruri. Nu ma deranjeaza daca are sau va avea o relatie cu alta. Chiar ii doresc tot binele din lume dar mi se pare ciudat ca e asa schimbat-or. Credeti ca incearca sa ma faca geloasa? Ca inca tine la mine? Ne-am despartit cam de o luna. Si inca o intrebare: daca ma simt asa de incomod cand vb cu el ar trebui sa rup legatura cu el? Oricum suntem colegi si ne vom intalni si la scoala si prin oras dar sincer...nu vreau sa ramanem amici foarte buni pentru ca s-a schimbat foarte mult. Acuma bea, injura, se comporta foarte diferit de cum era el. Ma sperie.

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lasa ca se potoleste el cand te va vedea cu altcineva. Spune-i baiatului cu care te intalnesti acum despre situatia ta, sa nu creada ca mai este ceva intre voi.
Scuza-ma ca te intreb, problema ta de sanatate s-a rezolvat?

| Ririru a răspuns:

Am trecut si eu intr-un fel prin asta.
Daca te simti incomod, cel mai bine ar fi sa rupi legatura cu el o vreme. Si da, vrea sa te faca geloasa. Este clar ca inca tine la tine.

Crede ca daca veti ramane prieteni buni, flacara care a existat odata va reveni. Eu zic sa fi sigura daca mai simti ceva pentru el.

Bea, injura. daca vrei intr-un final sa te impaci cu el, spune`i sa se lase.

| Denisa explică:

Schimbat-or* ma scuzatihappy

| Denisa explică:

Da:* s-a rezolvat #:-s.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

E schimbat-or toata ziua laughingVere o data ce i-ai spus ca va despartiti trebuia sa-i spui ca vrei sa intrerupeti orice fel de prietenie.Sa uite de tine ca asa-i mai bine bla blahappyTu gresesti ca accepti happyDa-i ignhappy

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Ba da schimbat-or nu se scrie cu liniutaaa ce naibaaa :-l. E S C H I M B A T O R ce naibaastraight face

| anananana a răspuns:

El sufera foarte mult ca te. a pierdut e schimbat insa nu poti sta cu el si vb atata timp cat nu ti la el. fiti amici asta poate il ajuta ureaza. i tot binele din lume cu fata aia, sau pune. l pe invhappy BFta:X

| madalinutza a răspuns:

Eu zic ca inca tine la tine si vrea sa va impacati.
dar daca spui ca s-a schimbat
mai bine lasa-l
ca sunt si alti baieti pe lumea asta
expica-i ca tu nu mai vrei nici un fel de relatie cu el sih gatahappy
ignora-l tongue
Bafta>big grin

| Ponk a răspuns:

Daca zice ca are pe alta nu e adevarat, alfel nu ar spune ca inca te iub happy
injura? bea? urat din partea lui incearca sa ii bagi mintea in cap happy tinei o morala daca vrei si daca nu se potoleste ramaneti doar prieteni de pahar happy
ps: mersi ca mi-ai citit romanul big grinlaughing