| jony92 a întrebat:

As avea nevoie de cateva sfaturi. Suntem impreuna de 2 ani.am avut o perioada anul trecut cand nu ne intelegeam si ne-am despartit ea s-a vazut cu altul iar dupa 2 luni s-a intors la mine. Acum iar nu ne intelegem si nu am deloc incredere in ea, de fiecare data cand aveam putina incredere in ea facea ce facea si iar imi disparea (am prins-o vorbind cu fostul foarte dulce ca ii e dor de el etc etc, scuza ei a fost ca el il ajuta pe el ca sa o faca geloasa pe fosta lui si mereu msj cu pupici, comm pe fb ) pe mine cand ma suna imi zice ca nu mai are minute desi cu 10 zile in urma iau intrat, desi ma deranjeaza ca vb cu x sau y cand sunt cu ea si spun asta ea imi zice ca sunt doar amici (amici care ii sunt mai importanti decat faptul ca eu ma supar si ca ma deranjeaza ). ea foarte rea indiferenta si rece cu mine imi zice ca nu mai poate sa mai fie ca inainte ca nu mai poate ca si-ar dori sa fie.Multe chesti care pe mine ma deranjeaza ft mult ei i se par prosti dar daca le fac eu sunt motive de creata. Aseara i-am zis ca nu mai merge asa si ca sa imi dea papuci ca e tot timpul nemultumita si ea mi-a zis ca nu poate sa faca asta pentru ca sunt important pentru ea ca tine la mine doar ca nu mai exista momente frumoase nu mai e magie nu mai e nimic momente frumoase doar ca tine la mine. Sunt zile in care ma simt ca un strain in prezenta ei.Voi ce credeti? dau funda pentru cel mai sincer raspuns!

4 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Primul iubit e cel mai valoros,,, ramai cu rabdare

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca tu esti foarte valoros pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de ales intre a termina relatia cu capul sus sau astepti pana iti da ea papucii. Citeste-ti propria intrebare de mai multe ori si vei vedea ca nu mai are rost aceasta relatia. Te-a inselat o data, continua sa te insele si o va mai face pe viitor.

| AuraaLarisa a răspuns:

Sa incerci sa vorbesti mai serios cu ea, daca nu se schimba situatia eu zic sa o lasi, asta daca nu cumva iti place pe locul 2