| Marius22222222222 a întrebat:

Nu inteleg! Alti baieti care isi bat joc de fete au parte de iubire. EU in schimb parca sunt blestemat.Nici amicitie nu pot avea... Si sunt ft sociabil. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Roagă/te lui Dumnezeu ca la timpul potrivit să/ți dea o soție și între timp vezi de carieră, să poți întrține o familie. Soțul meu s/a rugat pentru soția lui de la 19 ani și s/a căsătorit la 24.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce legatura are socialiarea cu atractia fizica?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din felul în care gândești. Ei au parte. Nu le-a făcut nimeni partea.
Sunt blestemat. Nu ești așa de important ca să se ocupe cineva special ca să te blesteme.
Nu pot avea. Ca să ai, trebuie să crezi că poți.
Sfaturi? Schimbă mintea. Cumpără alta.

| LPCTSTR a răspuns:

Devino ca ei, pana la urma nu tot sex vrei? Mai conteaza ca este etic?

| Marius22222222222 explică (pentru LPCTSTR):

Exact asta e problema. Nu sunt genu sa stau doar pentru sex

| LPCTSTR a răspuns (pentru Marius22222222222):

Dar asta este scopul primordialwinking, restul este de dragul tau... Sa te rezumi la cateva momente este intr-adevar ceva atroce dpdv etic, dar de ce sa pierzi timpul cand poti merge pe urmele lor?

| ancaval a răspuns:

Câți ani ai?

Tu chiar crezi că mai există iubire între oameni? Halooo! Deșteptarea!

Eu am o vârstă, la care pot spune cu mare curaj că NU există iubire. Și dacă, accidental, apare ceva acolo în viața ta, să știi că NU o să ai parte. De ce? Pentru că tot ce-i bun NU ține.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai bine spui că fetele sunt atrase de băieți răi decât că ești prea limbau pentru că lasi de la tine si te iau de fraier, se plictisesc pentru că ești disponibil.
Cum nici ție nu îți plac fetele plictisitoare și vrei pe alea interesante și cool, care se lasă greu. Așa fac și ele la fel.

| Ely1234567 a răspuns:

O sa îți găsești și tu pe cineva la timpul potrivit

| Naghy a răspuns:

Eu cred ca tie dumnezeu iti vrb.ai o chemare intr-un Ortodoxsie