| Drogatacuvise a întrebat:

Nu înțeleg de ce am labiile mici foarte mari am 19 ani ..si ma simt foarte jenata de acest aspect ..Menționez ca am avut relații sexuale doar cu un baiat care am avut o relație de 2 ani jumate ..si viața sexuală mi am inceput o la un an ..acum sunt intr o relație cu un alt baiat ma simt atrasa foarte mult de el dar mi e teama de reacția pe care o sa o aibe. daca o sa ma lase din cauza asta ..Menționez ca nu ma simteam in largul meu cand o faceam din cauza aspectului acesta

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

N-ai de ce sa-ti faci probleme, doar omul tau nu te tine dezbracata in fata oamenilor pentru a se lauda sau nu cu ce ai tu intre picioare! Si ca sa fi mai linistita, pune niste otet ca se mai strang! happy

| RAY a răspuns:

Daca pe tine te jeneaza in timp ce faci sex da trebuie sa faci ceva, dar nu consider ca asta influenteaza placerea pentru barbat, desi numai fi asa negativista, iubitul tau sa te accepte asa cum esti ca doar va iubiti

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi foarte sigura/convinsa de faptul ca nici un barbat nu se va hazarda sa faca comentarii denigratoare privind forma, aspectul si/sau dimensiunea mare/exagerata a labiilor tale. big grin

| mihai69 a răspuns:

Fiecare om e diferit. Nici urechile, nasurile etc. nu seamănă între ele, de ce ar semăna organele genitale?!? Oricum, dacă ar fi fost să te întâlnesc eu, recunosc sincer faptul că mă excită teribil labiile cu dimensiuni mai mari. Dacă și clitorisul e la fel, o idee peste medie, deja sunt în al 9-lea cer! Și ca mine sunt mulți, foarte mulți. Iar celorlalți, te asigur că nu le pasă prea mult, atât timp cât ești dispusă să folosești acele buze pentru a le acoperi sexul cu ele.
Fii pe pace, nu ai niciun fel de problemă, în afară de cea din mintea ta. Caută să te dezinhibi, te va ajuta enorm ca să ai o viață sexuală împlinită!

| NameInUse a răspuns:

De ce? Asa iti sunt genele.
E normal, fata. Lasa grijile, sigur mai sunt persoane in situatia ta.
Se obisnuieste el, nu-i ceva anormal sau vreo boala.

| JulietteJokes a răspuns:

Să nu pui oțet sub nicio forma! Nu ai de ce sa iti faci griji! Nu sunt toate la fel, iar tu nu ai o boală să te simți jenată! E corpul tau. iubeste-l.

| Beeatriice a răspuns:

Marimea lor variaza de la femeie la femeie. Este complet normal sa fie mici. Altele se plang ca le au mari si isi fac operatii estetice. Simte-te bine in pielea ta si nu te mai stresa. Iar daca acel tip te iubeste, o sa-ti iubeasca si corpul la nebunie :P
Uite aici un site interesant care sigur o sa te faca sa te simti mai bine dupa ce o sa vezi cat de diversificate sunt femeile: http://beautifullabia.tumblr.com/. Ai grija unde te uiti ca nu este prea decent. Te pup