| killinkillin555 a întrebat:

Nu isi doreste relatie cu mine, dar de fiecare data cand iesim afara ne imbratisam, mozolim, etc si pe langa asta isi doreste sa faca sex cu mine. Ce as putea face in aceasta situatie?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sa-i zici la revedere si sa-ti vezi de drum.El vrea doar sa te foloseasca fara a se implica emotional.Crezi ca merita?

| killinkillin555 explică (pentru dullcat):

Sunt baiat, iar ea este fata. am uitat sa mentionez asta.

| anonim3248 a răspuns (pentru killinkillin555):

Puteți să aveți relație de iubiți până terminați liceul și fiecare merge la o facultate.

| dullcat a răspuns (pentru killinkillin555):

Aa, ok, sfatul ramane valabil.Ea vrea doar sa te foloseasca fara a se implica emotional.Si in locul tau nu m-as distra prea mult cu sex de 2-3 ori pe saptamana, nu vrei sa iti distrugi viata la 17 ani, sau sa-i distrugi ei viata, oferindu-i un copil sau un avort pe tava.

| Emilian65 a răspuns:

El te vrea doar pentru sex, nu pentru o relație serioasa. Deci, gandeste-te bine la viitorul tău.

| Miruna333 a răspuns:

Lasa lucrurile de la sine, nu poti convinge sau forta pe nimeni sa te vrea, acest lucru ar fi gresit. Daca ea nu isi doreste nimic cu tine si ti-a spus de la inceput asta, cea mai inteleapta decizie ar fi sa parasesti relatia pana nu te raneste acest lucru.

| Robert2526 a răspuns:

Sa nu mai faci nimic din toate astea, daca nu vrei sa fii bataia de joc a cuiva happy

| User2283949 a răspuns:

Vrea sa fiți prieteni cu benefici