| Arex a întrebat:

Ce as putea face cu prietenii ca sa nu ne mai plictisim in fiecare zi cand iesim pe afara?

Răspuns Câştigător
| Cybertron99 a răspuns:

Iesiti, daca aveti unde la un biliard, tenis de masa, darts, jocuri video, ce va place. Baftawinking

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Laba...in grup! Glumeam evident! Mi se pare sau tineretul din ziua de azi nu mai au activitati de distractie?

| TroolGheoerghe a răspuns:

Eu cand ies cu prietenii afara de obicei cand gasesc vreun baiat ce ma pune pe nervi imi chem un prie ten Alex si urmeaza pumni, piciare, palme etc asa ma distrez. big grin

| terrah a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Dupa intrebarile tale imi dau seama ce pumi si picioare va luati tu si prietenu tau alex laughing))

si 2004 vine de la anul nasterii?

| TroolGheoerghe a răspuns (pentru terrah):

Nu

| Alina2910 a răspuns:

Sa va gasiti un sibiect de discutata