| Capsuna123 a întrebat:

Nu mai pot, stau si ma gandesc la el mereu.Nu stiu cum sa ii spun ca imi place de el, noaptea il visez si mereu imi spune ca ma place in vise dar stiu ca sunt doar vise.Astazi a fost la spital pentru ca a vomitat de foarte multe ori si cand am aflat am inceput sa plang, m-am speriat. Dupa asta am vorbit cu cel mai bun prieten al lui si i-am spus tot ce simt pentru el si el a zis sa ma termin pentru ca ele este bine, am vorbit cu el si am aflat ca se simte mai bine.Va rog ajutati-ma sa ii spun ca imi place de el. Eu sunt f. timida si apropo am 12 ani :d

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apropo, la 12 ani te-ai îndrăgostit!
Altceva nu mai ai de făcut?
Pa, pa.

| Capsuna123 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu vreau sa fiu cu el, doar vreau sa stie ca imi place de el si am multe de facut, din cauza asta cred ca nu ma place, eu sunt f.inteligenta si la scoala stiu sa raspund la orice, el nu este la fel ca mine este putin mai copilaros.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Capsuna123):

Bună.
Nu vrei să fii cu el dar îl visezi și noaptea!
Pentru ce vrei să știe că îl placi dacă nu te interesează să fiți împreună?
Sunt eu grea de cap?
Pa, pa.