| Cristina_4633 a întrebat:

Nu mai pot sunt distrusa de 3 nopti nu pot dormi. M-am despartit din nou de prietenul meu.Asta este a 4 despartire in ultimi 2 ani jumate.Nu mai pot asa am suferit enorm. Mi-a promis de fiecare daca ca se schimba dar nu a facut-o mereu ma face sa sufar.Nu cred ca se va schimba niciodata deoarece a vazut ca il iert, tin prea mult la el profita de naivitatea mea si isi bate joc.Va rog spuneti ce am de facut.pwpici

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

E o situatie putin asemanatoare cu a mea. Am trecut si eu prin asta. Parerea mea e sa-l lasi, cum ti-am spus mai sus. Ca vad ca din cate ne spui, nu te merita. Nu ii mai face atata pe plac, fii mai distanta putin. O sa aleaga ca e mai bine sa va despartiti, iar dupa o perioada te va cauta iar. Crede`ma! Am trecut prin asta. Chiar daca nu se intoarce peste o zi, o saptamana, o luna.
La mine a fost si chestia ca nu m`am mai bagat intr-o relatie cu altcineva cat timp am fost despartiti.
Iti doresc mult succes sad big hug `

8 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare. "Nu cred ca se va schimba niciodata deoarece a vazut ca il iert, tin prea mult la el profita de naivitatea mea si isi bate joc."
Parerea mea? Indeparteaza`te usor, usor. Poate realizeaza.
Daca nu, spune`i pa-pa. sad
Succes!`

| Tiberius a răspuns:

A 4-a despartire in 2 ani? generatie de copii copaci

| MâţaD a răspuns:

Daca ar tine la tine, nu te-ar face sa suferi.Din punctul meu de vedere, isi bate joc de tine.Lasa timpul sa rezolve totul,stai cu prietenii tai cat mai mult,urmareste seriale care iti plac,citeste,deseneaza,asculta muzica, navigheaza pe internet, fa tot ce iti place ca sa uiti de el! Daca vrei sa te eliberezi povesteste-i unei prietene in care te increzi ce simti sau mamei tale(depinde cum te intelegi cu ea)

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ia-te cu altele.invata,scrie poezii,picteaza, fa-ti prieteni, du-te si danseaza sau fa ceva care prin care sa iti descarci starea

| Cristina_4633 explică:

Nu inteleg cum poate sa stea cu o pers pentru care nu simte nimic si cum poate sa se prefaca asa de mult?

| Cristina_4633 explică:

Am facut orce pentru el m-am certat cu toata lumea si asta mi-a fost rasplata merit toate astea?

| MsD a răspuns:

Incearca sa-l uiti! Am aceeasi problema! si stiu cum e! PS te distrugi! Incearca chiar daca e greu!

| lowraider26 a răspuns:

Nu il mai ierta arata-i ca nu te lasi usor si in legatura cu dormitul nu te mai gandi la el