| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Nu mai sunt cu baiatul de care sunt indragostita.Am stat cu el doua saptamani si ne-am despartit pentru ca el trebuie sa plece in Italia.Nu am mai vorbit cu el de doua zile, iar eu m-am combinat cu prietenul lui cu care am fost si inaintea lui si eu cred ca este gelos. Aseara, mi-a dat add pe messenger o fata care s-a dat drept iubita lui.Eu nu cred ca era fata pentru ca el vineri, pe 9 iulie, pleaca in Italia.De ce sa-si mai faca o iubita acum? Sunteti de acord cu mine ca a vrut sa vada cum reactionez si ce ii raspund la intrebarile stupide pe care mi le-a pus? ( ex: daca ma mai intereseaza de el... etc) Voi ce credeti? Mi-a aratat de multe ori ca ma place, dar si de mai multe ori s-a purtat cu foarte mare indiferenta fata de mine.Va rog, spuneti-mi parerea voastra

Răspuns Câştigător
| mystik a răspuns:

Poate intr-adevar e o farsa care ti se joaca, dar nu se exclude si eventualitatea unei posibile relatii, fictive sigur.nu poate el asa de repede sa se indragosteasca de o fata indata ce tu ti-ai combinat.parerea mea e ca sa nu te bagi, lasa-l pe el cu chestiile lui si tu vezi-ti de alea tale, daca ai un iubit de ce sa il lasi? el pleaca, relatia voastra nu cred ca va avea succes, si i-ti garanatez odata ce nu il vei mai vedea i-ti va trece si peste o perioada de timp(nu stiu cit depinde de cit tii la el)vei fi ca noua.
NU UITA OCHII CARE NU SE VAD SE UITA,,, multa bafta si fii desteapta si nu lasa pasarea din mina pe cea de pe gard...))))

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut bine ca ai pus capac pentru ca relatia la distanta nu e sigura si te pune pe ganduri

| BuradaCosmin a răspuns:

Iti zic parerea mea o relatie de la distanta se termina in min 2 saptamani mai bine alege pe alt cineva cum crezi u daca vrei sa te ajut cu ceva baga cosmyn_firestone la mes.