| didii5 a întrebat:

Nu mai vorbeste cu mine, nici pe mess, l-am intrebat daca e suparat pe mine dar nu a raspuns, nu stiu ce sa mai cred acuma vorbeste cu mine imi zambeste si din astea si dupa nu.voi ce ziceti?

Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca nu are chef sa vorbeasca cu tine,si daca iti raspunde,o face pentru ca se plictiseste. Asta cred, acum nu stiu. Daca pe parcurs o sa iti raspunda, chestii, inseamna ca a avut doar o zi proasta. Daca mai face asa, cred ca ar fi mai bine sa nu mai vorbesti cu el.

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

De ce s-a ajuns aici? De când face așa?

| Mirke a răspuns:

Si-a gasit pe alta, sau e prea obosit dupa calatoriile de afaceri din Asia, de unde draq sa stim ce e in capul aluia.

| Mirke a răspuns:

Si-a gasit pe alta, si e prea obosit dupa calatoriile de afaceri din Asia cu amanta, de unde draq sa stim ce e in capul aluia. Tu de ce crezi ca nu mai vb fosta cu mine?

| jimmy408 a răspuns:

Sa-ti cauti pe altcineva...

| DjMinnie a răspuns:

E gunoi, dal drequ laughing)