| Bia_3055 a întrebat:

Nu merge la facebook sa ma deloghez. Si imi scrie Account Temporarily Unavailable
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes. Imi arata sus Acasa Profil Cauta Prieteni si Contul meu iar daca dau pe Contul meu imi apare poza de profil numele si nu ma lasa sa dau pe el. In schimb imi apare chat`ul straight face. Nu stiu ce are ca numai la mine nu merge. raspundeti va rog. Va dau voturi+fundita. happy

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Daca iti da problema asta, inseamna ca siteul are probleme si ca mai e ceva timp pana se rezolvahappy. Asteptare placutalaughing).Nu e nicio problema cu contul tau, so be cooloh go on.Bye:*

1 răspuns:
| AmphetamineGirl a răspuns:

Si mie imi face faze d-astea si ma enerveaza x(