| Sheisshe a întrebat:

Hey cand intru pe facebook imi apare Account Temporarily Unavailable
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes. si nu mere sa dau log out, de ce?sad

7 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Pey e o problema tehnica a celor de la facebook, tu nu prea ai ce face sad
Sau ai putea sa iti mai faci un cont de fb si de pe e-mail-ul pe care iti faci contul nou de fb sa intri pe noul cont fb, iar cel vechi va fi deconectat automat.
Sper ca am putut sa te ajut.

| spxinsane a răspuns:

Au ceva probleme tehnice cu site-ul.
Trebuie sa incerci mai tarziu.

Nu este nimic grav

O zi buna happy

| BogdanPunct a răspuns:

Si mie imi apare la fel.sad

| xtembix a răspuns:

Din cate imi amintesc trebuie sa urmezi pasii de acolo. Daca nu merge inceraca sa te uiti la e-mail-uri sa vezi daca ai unul vechi de la facebook si de acolo ar trebui sa iti apar log uot.Ar trebui sa mearga, eu asa am procedat!

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

E de la ei lucreaza la un event sau aplicatii legate de profilul tau. o sa isi revina in curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la ei
intra mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca peste cateva minutehappy