| BeHappy26 a întrebat:

Vorbeam cu o colega pe Facebook si dintr-o data mi s-a inchis Facebookul. Imi apare: Account Temporarily Unavailable.
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.
Va rog ajutati-ma sad Cum sa fac sa intru pe facebook? Nu merge sa intru deloc.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Cand a fost asta? Stiam ca facebook-ul a fost inchis zilele trecute timp de o ora! Acum (cel putin la mine) merge!
Incerarca mai tarziu!

1 răspuns:
| Leon_Ciprian_1995 a răspuns:

Deci ori ai luat block, ori ti-au sters facebook-ul din diferite motive.Dar incearca sa revi mai tarziu pe cont sau sa dai un refresh, sa te loghezi din nou.