| dorina1306 a întrebat:

Nu mi-a mai venit ciclul din februarie, as putea fi insarcinta daca m-am jucat cu prietenul meu si a ejaculat la intrarea in vagin, eu sunt inca virgina? mentionez ca ciclul meu nu este regulat, de obicei imi intarzia intre o saptamana si doua. pana acum nu mi-a fost rau nu am avut greturi si chestii din astea...

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu daca esti insarcinata, probabil nu, dar nu e imposibil. Ia-ti un test de sarcina si vei afla, fiindca e posibil daca a ejaculat la intrarea in vagin.
Un lucru pot sa-ti spun cu certitudine: nu esti precis virgina. Virgina e o femeie care n-a avut contacte sexuale, ori tu ai avut. Poate ai himenul intact, dar asta nu inseamna nici pe departe ca ai fi virgina.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai mai copii, voi de unde ati aparut? Daca te joci asa, de ce trebuia sa ejaculeze taman in zona periculoasa? Puteai sail termini manual, dar in alta directie! Daca esti gr, ce ai sa faci? Sper k nu avort! In cel mai rau caz il faci, - altfel RISTI STERILITATEA! - si daca nu o sa ai suflet sa il pastrezi, ii dai nume si il dai spre adoptie, si iti mai speli din pacat! trebuie mare atentie, Protectie Mereu! Plus ca e si plin de bol, iar voi, numai de BB va feriti? - greu de "inteles logik" voastra!

| Parintele a răspuns:

Fa un test de sarcina. E posibil sa ai bebe.Mamiiihee hee

| Parintele a răspuns:

Si nu va mai jucati ca prostii.nu te mai lua dupa el.vezi si u prin ce treci acum. Macar folositi un prezervativ. faceti oral, altele.si lasa pasarica pana te hotarasti sa incepi viata sexuala cum trebuie!

regis
| regis a răspuns:

Bineinteles ca se poate, ba chiar este foarte probabil. Iar dupa astfel de "jocuri" chiar conteaza daca mai esti virgina?

| DenissaDeea a răspuns:

Pai nu as spune cu certitudine ca nu ai putea fi insarcinata/sau ca esti insarcinata/chiar daca esti virgina!
E bine totusi sa iti cumperi si sa iti faci un test de sarcina, pentru a vedea daca esti insarcinata.Si daca testul de sarcina iti iese negativ, mergi la un medic ginecolog de urgenta.si dereglarile de manstruatie iti sunt cam mari/doar medicul iti poate spune exact cauza intarzieri menstruatiei si daca esti sau nu insarcinata! nu ezita sa mergi cat mai urgent la un control/multa sanatate.

| otypa a răspuns:

Poate da poate nu. cel mai bine ar fi sa mergi la un medic sau cel putin sa-ti cumperi un test de sarcina si ai sa vezi

| Bibi_1569 a răspuns:

Tu sti ce ai facut cu prietenul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un test de sarcină te poate lămuri și un ecograf.
Poate că ești răcită și tu nu simți încă deoarece organismul luptă împotriva acestei răceli.
Deflorarea se face după un contac sexual complet, nu la intarea în vagin. Poți avea himenul elastic (în formă de evantai). Nu o dată o fată a mers la medicul ginecolog să facă deflorarea chirurgical, himenul era foarte rezistent nu partenerul incapabil. Sunt cazuri când o deflorare completă are loc tocmai la prima naștere.
Deci, mare băgare de seamă când te joci și cum te joci, riști să te arzi iar vindecarea lasă urme.
Dragoste fără probleme.
Pa, pa.