| Deealui a întrebat:

Nu mi. a venit menstuatia din 28 decembrie.am facut un test de sarcina si a iesit negativ. e totusi posibil sa fiu insarcinata chiar daca alaptam in acea perioada?

Răspuns Câştigător
| Lorenada a răspuns:

Buna, consulta un medic ginecologic numai decit, deoarece poate sa apara ceva complicatii, poate fi vorba de un stres puternic, de kilogramele in plus sau in minus sau chiar de o infectie...asa ca ia si te consulta.

4 răspunsuri:
| Dia007 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog pentru situatii incerte. Poate fi o dereglare hormonala sau chiar infectie. PEntru orice situatie, discuta aceste probleme cu un medic. Multa sanatate

| Deealui explică (pentru Dia007):

Multumesc pentru raspuns

| oanaoana23 a răspuns:

alaptatul nu e o metoda de contraceptie, poti ramane insarcinata chiar daca alaptezi! mergi la doctor pentru o consultatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam mare intirzierea.Mai bine mergi la un medic pina nu este prea tirziu.Numai bine.