| never_2397 a întrebat:

Nu mi-a venit mentruatia de 2 luni, am facut si teste de sarcina, au iesit negativ.nu stiu cum sa procedez si ce sa fac.nu stiu ce se intampla cu mine.care ma poate ajuta cu niste sfaturi?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te duci repede la ginecolog. Orice femeie normala stie ca o intarziere de 10 zile a menstrei impune consult ginecologic. Tu de ce ai asteptat atat, mai ales in absenta sarcinii, ceea ce semnifica ceva foarte grav.

| CherryGirl67 a răspuns:

Pai ai avut vreun contact sexual?
si daca nu, poate fi o intarziere, pana se regleaza
nimic mai multhappy
Cel mai bine totusi, ar fi sa-i spui mamei tale sau sa te duci la un ginecolog
sper ca te-am ajutat:*