| oanaalina a întrebat:

Am o problema in privinta intarzierii menstruatiei. mi-a intarziat ap 3 luni, am facut 5 teste toate au iesit negativ.nu am simptome, nimic.am luat "pastila de a doua zi " de 2 ori nu la un interval f mare de timp. poate fi asta cauza? oare sunt insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Bea ceai de coada soricelului dimineata inainte de masa. Dupa ce ciclul iti va fi mai regulat ar fi bine sa mai faci cate un tratament de 2 saptamani la 3-4 luni. Mai vezi ce scrie aici: http://www.boli-medicina.com/......BM-COM.php

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vedeti ce scrie aici despre anticonceptionale: http://www.sfaturiortodoxe.ro/avortul/anticonceptionale-avort-4.htm

| foxi a răspuns:

Poate esti mamica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/

| oanaalina explică:

Multumesc>big grin