| dulceata_6852 a întrebat:

Nu-mi mai iubesc prietenul, si nu stiu de ce...totul a fost bine pina la un timp, dar acu nu-l mai suport dar el ma iubeste tare ce sa fac? Ce e drept ca in pat niciodata nu mi-a placut si de fiecare data dupa sex plingeam.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| silver19 a răspuns:

Daca nu-l mai iubesti spune-i, incearca sa-i explici si ramaneti macar amici, nu fa greseala sa te indepartezi de tot de el ca si cum te-ai fi plictisit de el fiindca o sa se simta foarte prost dupa aceea.

| sergiu a răspuns:

Deci problema vine din pat ha? happy Eu cred ca asta ii motivul principal pentru supararea ta...Incercati chestii noi si comunicati atunci cand sunteti in pat, daca vreti sa aflati ce va place si ce nu straight face In cel mai rau caz, va trebui sa il schimbi, asta e...