| Chocoleata a întrebat:

Sal all! Am o poveste trista...Sa incep: Acum ceva timp m-am despartit de prietenul meu.De atunci el mereu vrea sa ne impcam si i-am spus ca nu pentru ca nu il mai suport. I-am spus ca as vrea sa isi schimbe comportamentul si ce-i drept asta a facut(cu mici scapari). Imi trimite pe mess poezii...plange dupa mine si imi spune mereu cat de mult ma iubeste si ca ar vrea sa moara daca nu ma mai poate avea.Mentionez ca are 12 ani.Eu il iubesc mult dar nu stiu ce sa fac.Sa ma impac cu el? C e credeti? Merita? Chiar ma iubeste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti vezi de papusile tale lasa`l pe asta :p daca te iubeste cu adevarat, iti respecta decizia ta, adica sa nu mai fii cu el :p offf... iubirea asta straight face

7 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Ce frumoslove struck:X:X
Profita.Impaca-te

| Marijuana a răspuns:

Ce sunteti ma asa? :-l Daca are 12 ani asta inseamna ca nu poate iubi? De ce? El nu are inima? El nu simte? rolling eyes Fataa, are 12 ani, nu te poti gandi ca in alte cazuri ca vrea ceva mai mult de la tine, chiar te iubeste love struck, si tinand cont de faptul` ca tu iti pui problema sa te impaci cu el, dar nu esti inca hotarata asta inseamna ca si tu mai simti ceva... Acu` faci ce simti...

| nonny50 a răspuns:

Tu ce crezi, te iubeste! Sincer, esti oarba? Nu vezi ca te iubeste?! La 12 ani ce crezi ca vrea de la tine in afara de faptul sa te aibe langa el! Impaca`te cu el! Succes! happy

| Anonim3007 a răspuns:

Te iubeste ca are 12 ani n-ar avea ce sa vrea de la tine doar te iubeste...

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Spune-i asa :
Dragule mai crestem noi happy

| Chocoleata explică:

...multumesc de raspunsuri

| unleusitreibani a răspuns:

La 12 ani dragostea e efemera. Ai putea totusi sa-i spui sa nu mai trimita poezii pe mess si sa incerce sa-ti scrie una compusa de el pe o foaie de hartie. Spune-i ca ti se pare romantic asta. Vezi daca o sa vrea. Daca nu inseamna ca totul e un mare bullshit...