| ollya a întrebat:

Nu-mi place ca prietenul meu pune like la pozle altor fete...ce sa fac cu asta?

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Hmm.
Ii spui ca te deranjeaza sau il poti intreba mai subtil ce insemna pentru el un "like".Dar cel mai bine ar fi sa-i spui adevarul.

10 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Sa nu mai fi geloasa. "Like" inseamna ca-i place, nu ca il intereseaza acea fata. straight face

| NuMaContrazice a răspuns:

O Doamne...da nu le da limbi, le da un amarat de Like! Nu le face nimic mai mult.(cel putin nu pe net laughing )

| EmaTanase a răspuns:

Pai domnisoara cum tu poti da like unui baiat si el poate da like la fete nu inteleg care e problema pana la urma! Eu am parola de la conturile de pe retelele de socializare ale logodnicului meu dar sincer nu prea intru, trebuie sa ai incredere in el daca il iubesti cu adevarat! Stii cum se zice daca il iubesti cu adevarat il lasi sa fie fericit si cu altcineva, pentru ca dorinta ta e ca el sa fie fericit, daca nu iti oresti asta si ti-ai dori ca el sa moara si sa nu fie cu alta pai asta e deja obsesie, citeste pe internet despre obsesia in dragoste si daca simptomele ti se potrivesc e o obsesie nu dragoste adevarata!

| NuMaContrazice a răspuns:

Lasa ca-ti fac si eu cu ochiul sa fiti chit, ok laughing?
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

| Babydin4you a răspuns:

Pai incearca sa nu mai fi asa posesiva, baietilor nu le plac fetele posesive, putina gelozie nu strica niciodata dar sa fie cu motiv nu asa dintr-un amarat de Like

| wolder a răspuns:

Explica-i ca asta te deranjeaza

| blondi1 a răspuns:

Incearca si tu tot pune like la alti baieti lui desigur no sa-i placa si va intelege

| sayWhaaat a răspuns:

Nu faci nimic, e perfect normal.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ar fi bine sa-i spui dc face asta si sa-ti puna adevarul sincer