| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pe facebook baiat care il plac poate ca si el ma place ma priveste de fiecare data pune like la multe fete dar la mine a pus o deata numai like cum se explica?

10 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Si eu am o intrebare:
Esti proasta sau doar te faci?

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Se explica ca nu te place laughing

| quickly a răspuns:

Si matamarea scrie mai bine...

| Pool77 a răspuns:

Aici greseste cel mai mult lumea! Daca iubitu nu-ti da like gata m-am suparat nu mai vorbesc cu tine si etc. Dupa 2 ani habar nu ai cum sa vorbesti cu un baiat/fata in realitate doar pe FB. Vorbeste cu el in realitate nu astepta sa-ti dea Like.

| gingergirl1 a răspuns:

Serios? laughing Facebook-ul asta! Si daca ti-a dat 1 like crezi ca te place?
Eu zic sa lasi baietii, like-urile si fb-ul ca te bate roamna! straight face

| sensualus a răspuns:

Scumpiko, tu traiesti cu like-uri?laughing

| e7d7n7 a răspuns:

Îi arăţi o ţâră ţâţă şi îl cucereşti sigur.

| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns:

In primul rand invata sa scrii fetito si dupa pune intrebari pentru ca noi saraci oameni nu potem ghici ce pu@#% mea ai vrut sa scrii acolo.

| Rule a răspuns:

Oare simpatia se masoara pe likuri de pe facebook ^_^?