| nobody_9468 a întrebat:

Nu numai ca am facut o mare prostie, doar ca am intrat si intr-o mai mare belea.Am fost filmata cand faceam sex cu presupusul meu iubit.
Saptamana trecuta m-am intalnit cu el si am fost in parc, un parc parasit in care nu gasesti lume.Atunci am vazut la moment dat ca cineva ne pandea si ne-am imbracatstraight face. Ok, atunci nu mi-a pasat.
Azi mi-a zis un amic{care a umblat juma' de an dupa mine si n-a obtinut nimic} ca m-a vazut cu unu si ca are o filmare de 4:20 cu mine.Mai era cu inca 2 baieti, vor sa o posteze pe net.Eu ce fac acum?
Ceea ce umple paharul este ca prietenul acela din "film" este si plecat in Italia.Nici nu stiu daca sa-l sun sa-i zic, nici nu stiu cum voi lua legatura cu elstraight face.
Si cand ma gandesc ca eram sigura ca n-o sa stie nimeni si ca eu cand o fac, o fac cu cap, s-a dus dracu totulcrying.
Ce ar trebui sa fac?
Fratilor si asa eram in depresie, acum chiar ca nu-mi mai arde de nimic.Eu,care eram privita cu respect de toti, acum m-am facut de tot rahatul.
As putea sa-i bag in spital pe toti, dar ar trebui sa apelez la un prieten si sa-i spun despre ce e vorba, dar decat sa afle tot orasul, prefer sa afle doar unul.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca sa le spui respectivilor ca, daca fac public filmul, o sa faci plangere penala impotriva lor pentru calomnie si ca o sa-i dai in judecata si o sa le ceri daune-interese. Nu se pot folosi de film pentru proba veritatii, deoarece au filmat fara autorizatie si fara acordul tau.

13 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Lol, mie sincer mi se pare fals ceea ce spui tu dar să presupunem. Nu ai ce face în primul rând, asta e. postează pe net nu ai cum să faci nimic împotriva lor. Nu cred că vai e ceva anormal, ceea ce mi se pare ciudat e că în parc, adică totuşi gândim. Respectul nu vine din asta. Respectul se câştigă altfel. Depinde şi de câţi ani ai. Spune-le să facă ce vor cu filmul. Oricum asta e. Sună-l pe prietenul tău. Vezi ce-ţi spune! Baftă!

| nobody_9468 explică:

Crede-ma ca n-as minti.Este un parc parasit, unde sunt doar copaci si boscheti, un parc, mai padurehee hee. Nu pot sa ma duc la politie, caci asta ar insemna sa afle parintii.Am 14 anistraight face.

| nobody_9468 explică:

Am rezolvat-o mai usor decat credeam.Am apelat la un fost iubit de-al meu care e recunoscut ca fiind periculos si i-am povestit.Am fost acasa la persoana care m-a amenintat si am vorbit cu el. A zis ca nu exista nici un filmulet{desi eu chiar am impresia ca exista} si ca m-a vazut un amic de-al lui si i-a povestitstraight face. Ok, dupa cum i-a vorbit ex'ul meu cred ca a inteles ca daca deschide vreo unul gura vor avea mari probleme.Primul lucru care mi l-a zis amicul asta al meu a fost"E caz penal, face puscarie daca se posteaza" si da ar fi avut mari probleme.

| mihai_2762 a răspuns:

Ar fi bine intr-un felsa te duci la politie dar daca zici ca nu vrei sa afle ai tai nu te duce.si oricum politia ce ar fi facut nimic ca de traim in romania.sa te duci sa vb cu ei sa iti dea filmul contra unei sume de bani nu prea faci afacere pentru ca nu ai de unde sa stii ca nu mai o copie si vor sa te pacaleasca. daca ar fi dupa mine poti sa rogi pe cineva care se pricepe in calculatoare sa le bage un virus puternic in calculator pentru ca pun pariu cu oricine ca pe baieti nu ia dus capu sa ii faca copii pe cd-uri asta ar fi varianta complicata varianta usoara si pe care o aleg toti e bataia te duci la ei si le ceri sa vezi filmuletul daca il au si il vezi te mai duci cu cineva sa ii ia la bataie.sunt multe metode uite la politie cand un infractor nu vrea sa spuna nimic pur si simplu ii toarna apa fiarta pe gat si spune omu tot ai putea sa incerci. oricum ai grija ce faci pentru ca nu e de joaca daca nu stii ce sa faci spune-le parintilor si gata.bafta

| 80Cris a răspuns:

Fara suparare dar data viitoare sa nu mai faci sex intr-un loc public. In plus nu ai de unde sa stii ca intr-adevar exista acel film, ei poate te-au vazut dar nu au filmat. Si hai sa zicem ca te-au filmat, ce se poate vedea asa bine, caci ma gandesc ca nu erau la ei cu o camera video super -extra performanta! Nu e bine ce fac acei baieti, ca te ameninta... dar eu zic sa privesti lucrurile asa. Negi, daca posteaza filmul, vezi si tu daca te-ar putea recunoaste cineva, ori spui '' Ei si ce?! '','' De parca altii nu au facut-o!'' E mai bine sa ai o asemenea atitudine decat sa te gandesti sa le raspunzi prin violenta. Violenta te poate duce la inchisoare! Si ai o viata intreaga inainte! Capul sus si fara depresii!

| Dramaa a răspuns:

Considera ca e doar un santaj si ca nu te-a filmat... Cere sa vezi filmuletul. Ofera-le bani sa il distruga... Daca accepta sa primeasca bani Iei urgent legatura cu Politia. Politia iti va da bani care i-ai promis si cand ii va lua de la tine tipul in secunda 2 va avea si catusele la maine si va blestema zilele pentru ce a facut. happy BAFta!

| Dramaa a răspuns:

Ioandelasal CE au facut ei nu e lege sa ii pedepseasca Ea era in parc era un loc public nu le interzice nimic sa filmeze sau sa fac poze Dar ii poate provoca la o suma de bani si iii denunta pentru santaj. happy

| Marry:X a răspuns:

Buna.Ar trebui sa vorbesti cu respectivi, sa incerci sa ii iei cu vorba buna sa iti dea tie filmul, in schimbul unei sume de bani. Daca nu functioneaza, spune-le ca te sinucizi, incearca toate metodele posibile. Spune-le ca iti vor distruge viitorul si ca nu se stie niciodata cand se intoarce roata.Succes!

| vasiledumitru a răspuns:

Daca aia pun pe net inregistrarea e infractiunea de ultraj contra bunelor moravuri si tulburarea ordinii si linistii publice, iar faptul ca tu ai 14 ani e grav pentru ei deoarece esti minora, si nu au voie sa puna pe net. E alegerea ta daca mergi la politie ai avea sansa sa nu fie difuzat acel film dar e o problema ca e infractiune sa ca minorii sub 15 ani sa faca sex, mai ales cel cu care ai facut sex daca e mai mare ca tine, ar putea avea probleme cu politia.
Deci depinde de tine ce alegi, ar mai fii o varianta sa mergi la un avocat care cunoaste cum gandeste politia de acolo si sa-ti zica ce sa faci.
Daca as fi in locul tau le-as spune parintilor.
Vad situatii:
1-nu se difuzeaza caseta, aia au probleme cu politia, dar s-ar putea sa ai si tu, si cel care a facut sex cu tine probleme cu polita.
2 - se difuzeaza inregsistrare si e naspa, dar va trece rusinea ca va aparea alt scandal si vor uita de tine.
3- te duci la politie si vorbesti cu ei si te intelegi sa nu trasa la raspundere pentru ca ai facut sex, nici tu nici prietenul

| mariy a răspuns:

Du-te la politie apoi la astia si intelege-te cu ei ca le dai bani ca sa nu-l posteze. sa-i prinda in flagrant si sa vezi ce postari o sa mai faci nesimtitii. da si tu fii mai atenta. parcu e tentant da vezi cite sentimpla. baftahappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam si eu un prieten care s-a filmat cu iubita iar la despartire a pus filmarea pe net... Acum e in puscarie, a primit 3 ani.

| TANYA_6582 a răspuns:

Vreau sa te intreb ai vazut filmul, despre care zic ei? ti l-au aratat?