| .LoLo. a întrebat:

Bunaa! Sper ca ma puteti ajutabig grin. Acum 6 ani am fost cu un baiat |E vecin cu minebig grin|. Itr'o zi cand eram la mine ne'am sarutat si ne'a vazut mama si l-a dat afara laughing. De atunci nici nu ne salutamcrying.

Partea buna e ca avem cam aceleasi cunostinte si mi-a vorbitlaughing| E cam stupid.stiu.mai ales pentru ca doar m'a intrebat ce ma joclaughing)rolling on the floor)|. Mrg. Cand e in parc cu baietii ma holbez la el in continuu. dar vad ca si el se uita la mine.mai ales daca e singur.

Vreau sa'mi spuneti si mie cam ce ar trebui sa fac ca sa fim macar prietenibig grin. Pt ca eu nu mai am curaj sa ma duc sa'i vorbesclaughing. >Multumeescbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola fatzi curaj si du-te explica-i ca, chiar de nu sa putut sa fiti yubitzi, puteti sa raminetzi buni amici tinind cont de faptul ca sintetzi si vecini, ceretzi scuze pentru cele intimplate si eu cred ca o sa inteleaga. pup si multa bafta

1 răspuns:
| Maya. a răspuns:

laughingGod.Pai simplu:te duci la el, ii spui buna, alea alea.si gata.Hai curaj, ai incredere in tine.Nu te mai lua atat dupa mama ta, iar primul pas e deja facut, adica va uitati mereu unul la altul etc.Succes.:*