| anonim_4396 a întrebat:

Salut dragi adolescenti, am o propunere tare pentru voi si nu numai.
Sunt reprezentantul unui label independent si amtor, nou infiintat de muzica club,R&B,dance accente rap etc.
Treaba sta in felul urmator ne-am gandit noi sa facem o piesa pentru toata lumea, ca laitmotiv va fi dansul,relaxarea,bucuria,fericirea, lasa grijile cam pe acolo.

Asa ca ii rog pe cei/cele carora le suna interesanta ideea si doresc sa apara in viitorul clip sa posteze o secventa filmata in parc, casa, afara, club oriunde cu ei insisi si/sau apropiati pentru clipul nostru nu mai mult de 15-30 de secunde de dans pe ritm (in curand pun si piesa).
Sunt invitate toate persoanele cu varste intre 16-17-19-...50 de ani baieti si fete, fara discutii.
Promit ca o sa iasa ceva frumos, avem nevoie de mai multe filmulete din mai multe parti ale tarii, locatia unde filmeaza fiecare nu ne intereseaza, poate sa fie filmata cu telefonul, camera video, web cam, camera sport etc calitatea sa fie in schimb 720p-1080p asta e singura rugaminte.
Daca sunt doritori si doritoare in curand postez piesa (teaser) ca sa fiti pe ritm.
Se ofera in clip credits pentru toti participantii, adica nume-prenume sau porecla, nickname, cum doriti sa apareti dv!
Se accepta si idei desigur.
Rog cei care vor doar sa se afle in treaba si mistocarii sa se abtina.

Ii dam drumul?

ps: proiectul este free asa ca nu putem oferi bani pentru ca nu castigam bani, este for fun si sa ne simtim bine cu totii...ce spuneti!?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu dati bani nu dati, da de ce nu mergeti voi sa filmati? Nu vrei sa stai doar acasa in pat, si sa-ti trimita altii vide-uri cu ei dansand si tu sa nu faci nimic,
Sau mai rau, sa pui o melodie naspa, sau despre cine stie ce tampenie, si sa mai apara si saracii oameni pe internet.
Nu asa se face.
Te duci tu filmezi, le dai un contract acolo la oamenii aia sa vada pentru ce danseaza ei pe camera, si abia atunci,
nu trimite unu ca danseaza in curtea casei, si tu pui pe fundal " sunt gay sunt gay " sau mai stiu eu ce versuri.
Daca ai firma si label si esti barosan cum zici, asa trebuie procedat.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar nimeni nu a zis ca e vreun label barosan, am incercat sa ajut niste oameni aici. dar ai dreptate in ceea ce zici.ne descurcam noi oricum

| hamate a răspuns:

Fara cascaval nu stam la masa zeilor.

| Simpatic a răspuns (pentru hamate):

N-am cascaval doar lactate.
Apropo cei care apar se fac celebri (mult spus) chiar si in grupul lor gratuit, de editare ne ocupam noi, deci nu se pierde nimic.
Nu stiu daca dadea vreun mare vlogar acest anunt cred ca unii doreau sa si plateasca sa apara in clipuletul lui happy
Insistati nu dam cu parul.
Cei interesati sa lase aici mesaj sau pot comunica cu mine prin mesaj privat, nu-i bai.
Adolescentele facem un dans!?