| justsmile_3270 a întrebat:

Nu plac de mult timp un baiat cu care m-am imprietenit acum ceva timp in urma.
El este cu o fata maruntica slabuta nu prea frumoasa fara forme si din cate l-am auzit eu pe el intr-o seara zicea ca e cu ea la misto.
Eu sunt destul de draguta si nu sunt asa ca ea scandura si observ ca se uita la mine.
Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| alexanelly a răspuns:

Pai tipu este cam nesimtzit parerea mea.atat timo cat sta cu o fata "la misto" ar trebui sa ai grija cu el pentru ca este posibil s ate dezamageasca, stiu cum este sa iti placa de cineva nepotrivit, deci tu ar tebui sa ii dai de inteles ca iti place de el, adica sa vorbiti mai mult, sa il intrebi ca ii place la fata respectiva, poate sa ii fatzi si un apropo"ce crezi eu arat mai bine" sau ceva de genu. daca totusi este baiat destept v-a renunta la respectiva pentru tine.Multa bafta, pupici.

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Vorbeste cu el. daca el o iubeste sau macar tine la ea nu conteaza ca tu esti mult mai draguta, nu v-a renunta la relatia lor.Si faca cu statul la misto, poate a zis-o la misto...

| PufulethePuffy a răspuns:

Vorbeste cu el daca e la misto cu fata aia si daca simte ceva pentru tine o sa iasa ceva. Daca te simti stanjenita poti vb cu el p mess sau ii dai un sms. Orikum i-ai spune nu conteaza trebuie doar sa ai sentimente sincere pentru el.
Succeshappy

| Laurretta a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai deschis cu el si intreaba-l daca chiar sta cu ea doar la misto! cat despre tine. ce te intereseza daca se uita la tine daca tu nu-l placi?smug

| Alex_1486 a răspuns:

Fii naturala!?

| madalinaG a răspuns:

Daca tipa cu care este el nu e prietena cu tine fi cu el :* succes :X

| didiutza97 a răspuns:

Daca il iubesti asteapta sa te intre