| justsmile_3270 a întrebat:

Nu plac de mult timp un baiat cu care m-am imprietenit acum ceva timp in urma.

El este cu o fata maruntica slabuta nu prea frumoasa fara forme si din cate l-am auzit eu pe el intr-o seara zicea ca e cu ea la misto.

Eu sunt destul de draguta si nu sunt asa ca ea scandura si observ ca se uita la mine.

Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai asa cum sta l misto cu ea asa poate sa stea si cu tine l misto si cum isi bate joc de ea sa isi bata si de tinewinking

| lo a răspuns:

Nu mai caracteriza tu alte persoane, poate poti sa-ti faci tu o introspectie nu fizica ci de modale.
Lasa-i pe ei sa decida asupra relatiei lor. Daca sta cu ea la misto, ff urat din partea lui nici nu ar mai trebui sa te uiti la un baiat care nu stie sa respecte o fata.

| babyblue a răspuns:

Si de unde sti ca ceea ce a spus el este adevarat? (ca este o relatie "la misto"). Scandura, cum o numesti tu, poate fi mult mai speciala ca tine. Gresiti cand judecati un om numai dupa aspect.

Sfatul meu este sa nu te bagi peste ei. Sunt atatia baieti in lumea astarolling eyes. Gasesti tu.

Succes.

| RaUlBoY a răspuns:

Daca il placi spune-i ca ai observat ca se uita la tine si intreaba-l ce parere are, si daca crede ca esti mai buna ca cealalta tipa, dar ai grija sa nuii spui direct... si vezi si tu cum reactioneaza. Mult norocwinking