| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa inteleg un baiat. Are momente cand se intoarce cu tot corpul dupa mine, ca floarea soarelui dupa soare cand trec, se baga in seama cu mine, ma face sa rad pana lesin si face misto mereu de mine in sensul ca mi-ar placea de un prieten de al lui. Tot cartierul a inceput sa rada de mine pe tema asta. Nu misto nesimtit, radem toti la gluma resectiva, dar el stie ca imi place de el si nu inteleg de ce face asta. Cand am vorbit cu el nu mi-a zis ca nu ii place de mine, doar ca el nu vrea o relatie si ca se poate controla si daca ma prinde ca il sarut sau ceva o termina cu mine. Nu inteleg. Daca e asa de ce se mai uita dupa mine si cauta sa vorbeasca mereu cu mine? Au mai fost zeci de fete extrem de frumoase codita dupa el si pe toate le-a refuzat. (NU, NU E GAY). Chiar nu il inteleg. Imi da de inteles total contrariul a ceea ce zice, si cel mai rau e ca toate imi spun ca si cu ele facea la fel. Care e faza de fapt?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"tot cartierul"?
sa nu exageram si sa nu generalizam.winking

| PerfectInsanity a răspuns (pentru anonim_4396):

Toti copiii din cartier. nu e un cartier cine stie cat de mare, dar e aiurea oricum.

| anonim_4396 explică (pentru PerfectInsanity):

Iubeste-i pe cei care te urasc.happy

Răspuns utilizator avertizat
| MultumescSaTraiti a răspuns:

Buna ziua! Va rog frumos puteti sa ma ajutati cu un vot aici : http://bit.ly/16xtFG1 Multumesc anticipat! Va doresc o zi buna!

P.S Conteaza foarte mult pentru mine!

| alexalex59 a răspuns:

Unde stai? ca si la mine e o persoana ca si cum ai descriso tu