| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul de care imi place mereu ma insulta, imi darama penarul, si uneori se intoarce la mine, spune glume, si radem amandoi.credeti ca ma place?

dau funda.restul vot

Răspuns Câştigător
| anonimul a răspuns:

Daca te insulta vulgar fara motiv, atunci nu te place si e un bou.dar daca mai face si el misto dar fara sa te jigneasca foarte mult, atunci sunt sanse mari

2 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Din context? Da si nu.
Conteaza daca te place sau nu? Eu intotdeauna am incurajat fetele sa faca primul pas.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, daca face glume da,...dac te insulta si iti rastoarna penarul nu...straight face.laughing