| anonimm2001 a întrebat:

Nu pot sa ma excit când îmi ating clitorisul, am încercat de multe ori, a încercat și iubitul meu dar simt doar o presiune in tot corpul și nu e prea placut...Ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Problema este de la creier. Nu te simti excitată. Nu ti face placere modul în care te atingi. Te fortezi. Ar trebui să ti placa sa te masturbezi cand ai fantezii sau cand iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anxietate

| Bernardus a răspuns:

Incearca sa nu il atingi direct, foloseste-te de preputul clitorisului (clitoral hood)

| A1b2cdefgh a răspuns:

Te excit eu daca vrei?