| DenisaDenisuk_5107 a întrebat:

Nu pot scăpa de băiatul acela, despre care am mai pus o groază de întrebări. I-am zi că mi-ar face un bine dacă m-ar lăsa in pace, și ar fi făcut asta dacă chiar ținea la mine. Dar nu o face. Oricum eu nu îl plac, dar el nu înțelege. Prietenul meu a vorbit de multe ori cu el, dar nici pe el nu îl ascultă. Tot așa face... mă ia după gat și alte chestii.

Mai aveți vreun sfat cu care m-ați putea ajuta? Fundă...pentru cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Pai daca baiatul te place cu adevarat va intelege ca nu esti persoana potrivita pentru el incearca sa vb cu el si sigur va intelege ca doar nu esti ultima fata de pe planeta aceasta crede-ma

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune pe cineva sa se ocupe de el ca sa se cuminteasca sau mergi la politie si spune-le ca te tot streseaza asa sa il duca la parinti si scapi de el.

| vanfairy a răspuns:

Lichideaza'l...

| vanfairy a răspuns:

Lichideaza'l

| nikoola22 a răspuns:

Incearca sa ii tii hangul si can nu se ateapta dai lovitura de gratie comportate ca un baiat scuipa pe jos sau chestii pe care le fac baietii din alea scarboase si ai sa vezi ca atunci nu o sa i se mai para ca este aa atras de tine sper ca o sa rezolvi