| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea stiu ce sa fac la mine in clasa toate fetele se duc langa un baiat care zic eu arata foarte nasol dar cand nu se duc ele la el se duce el la ele si din nou aceeasi poveste acestea sunt foarte atrase de el ma intreb ce face pentru asta sau ce are el in plus. Va rog sa ma ajutati si sa im spuneti ce ar trebui sa fac ca fetele sa se simta atrase de mine.

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Cam asa se intampla si in clasa mea.Toate fetele se tin lipici de un pusti pentru ca ele zic ca e ''adorabil''.Dar asta fac cele proaste. Cele inteligente stau in banca lor si nu il prea baga in seama.Si nu cred ca chiar toate fetele se tin scai dupa el.Stai mai mult cu fata pe care o iubesti si daca este una dintre cele care stau dupa acel baiat, incearca sa o indepartezi de el, stai numai cu ea.Nu incerca sa le castigi pe toate, doar una pe care chiar o iubesti cu adevarat.

2 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

De multe ori, nu spectul fizic conteaza, conteaza personalitatea lui. Daca este amuzant, e normal ca ele sa fie atrase de el. Incearca sa te duci si tu pe langa ele, sa incerci sa fii amuzant(nu in sensul sa spui bancuri stupide, sa le faci sa rada prin felultau de a fi), sa analizezi indeaproape cum se comporta tipulala cu fetele si sa te comporti si tu asemanator.

| Radu921 a răspuns:

Cand eram in scoala umbla vorba ca e cea mai mare greseala sa ai prietene din clasa ta. Nu pot sa-ti spun daca a chiar asa, ca nu am verificat niciodata. Ce e sigur, cu cat o sa pari mai disperat sa atragi fetele cu atat o sa fuga de tine. Incearca si tu la alte clase si nu la primadone. Chestia asta cu prietenia nu iese chiar totdeauna cum ne planificam noi, câteodată trebuie sa se mai si întâmple sau sa facem sa se intample. Nu stiu daca sa-ti urez succes, altcineva zicea ca sa ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea chiar sa se intample. Nu stiu daca te-am ajut cu ceva dar macar sper sa-ti fi adus un zambet pe fata.