| anonim_4396 a întrebat:

Nu pricep de ce dimineata ma trezesc obsoit si cu dureri de cap, a mai patit cineva asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Nu te odihnesti cum trebuie, sau dormi pana tarziu.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu mare lucru cei de aici, e posibil sa ai alergie de la polenu asta afurisit care ne da peste cap organismu sau anemie, am bagat la somn in multe ocazii peste 8 si mai putin de 12 ore si a fost din cauza anemiei pentru ca reduce sistemul imunitar si provoaca oboseala.

| Prezidentul a răspuns:

Se intampla, daca dormi intr-o pozitie incomoda sau daca ai zgomot in apropriere...
Afla mai multe despre calitatea somnului aici: http://tia4all.blogspot.ro/2012/10/cat-de-mult-avem-nevoie-sa-dormim.html

O sa ai nevoie de mai putin de 12 ore, recomandat sun 7-9...

| AnnnaMarrria a răspuns:

Eu pe fiecare zi ma trezesc asa.
Din cauza ca nu ne odihnim cum trebuie nu ne hidratam cum trebuie, nu ne hranim... Nu avem un program pus la punct.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Si din cauza sedentarismului!

| anonim_4396 explică (pentru AnnnaMarrria):

Nu cred, fac flotari zilnic, si stau la curte, deci fac miscare

| h3r a răspuns:

Și amețită...să fie iar coincidență?

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Da, cateodata si ametit batting eyelashes

| h3r a răspuns:

Nu-i nimic..sunt obișnuită!

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Hmm, pai cum, ai nasul prea mare, cosuri, de ce zici ca esti obisnuita.ooo?

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-mi faci tu mie.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Of, of, of

| Geezgirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca de la betie era! Nu-i bai, cu o ciorba de potroace se rezolva!

| anonim_4396 explică (pentru Geezgirl):

Nuuulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu de ce ai aceleasi simptome? si vezi ca nu da bine sa zici ca ai stat cu capul in poala unui baiat, pentru ca risti sa dai de arcurilaughing

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Este posibil sa nu dormi suficient si astfel sa-ti fie afectat corpul, de asemenea lipsa de somn afecteaza ochii care provoaca durere de cap. Daca dormi suficient poate stai prea mult pe calculator si ai nevoie de miscare si odihna pentru ochiwinking

| xxx8 a răspuns:

Nup asta se intampla cand dormi prea mult asa patesc si eu dupa 12 ore de somn

| MadaSweet18 a răspuns:

Daca esti fata este posibil sa fii gravida daca esti baiat ori dormi prea putin ori prea mult.

| afterlifesupreme a răspuns:

Poate ca de la stres

| CacaPui a răspuns:

Depinde la ce ora te culci.Incearca sa te culci devreme si atunci sa fi relaxat pentru a avea un somn cat mai linistit. Eventual bea un ceai inainte sau o cana cu lapte cald.