| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine big grin dar sunt atrasa de colega mea. Am ajuns sa fiu si geloasa. De ce iese in pauza cu aia etc. Dar sunt atrasa si de baieti
Voi ce parere aveti despre fetele bisexuale?

Răspuns Câştigător
| Psycho a răspuns:

@ Dani : de ce sa fie ciudat pentru o fata sa fie bisexuala? de ce mereu se trage o bariera intre fete si baieti?
cand ajung sa discut cu cineva pe tema homosexualitatii, toti spun "aaa...pai sa vezi 2 lesbiene e super. dar sa vezi 2 gay e scarbos" de ce domn'le? de ce e scarbos? nu sunt tot oameni? nu sunt tot pe invers? care e faza? ca nu m-am prins.

@ monyk16 : de ce sa fie pacat? laughing daca X e un baiat caruia nu-i plac fetele, ce sa faca? sa traiasca singur toata viata? fiecare avem sansa la "bucuriile" vietii.fiecare cu ce-l doare.de ce sa fie pacat? doar pentru ca asa spune dumnezeu? ca normalitatea inseamna ca un barbat sa fie cu o femeie?
iar tu camelia... ce sa zic...nu stiu cati ani ai sau ce clasa esti, dar momentan eu zic sa analizezi situatia.sa mai astepti.sa vezi ce se mai intampla.cum evolueaza lucrurile. daca se vor schimba sentimentele tale, trecandu-ti acea atractie, sau intensificandu-se.
ce parere sa am despre fetele bisexuale...hmm...pai,nu mi se pare o anormalitate sau o problema.si eu sunt bisexuala. dar la mine nu e recenta treaba.de aceea zic ca poate fi doar o faza trecatoare.sau o confuzie.doar daca cu trecerea timpului vei mai avea parte de "intamplari" de astea, atunci poti afirma ca esti bisexuala.si nu e nicio problema in asta.stai linistita (: [nu te lua dupa gurile rele.barfe vor exista intotdeauna.nu le lasa sa-ti intoarca viata pe dos.]
ai grija de tine.

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dar daca te simti atrasa de o fata nu inseamna neaparat ca esti pe invers, poate este o impresie a ta, poate ca esti atasata de ea si tii la ea ca la o buna prietena, si poate confuzi aceste sentimente, oricum parerea mea despre bisexuale nu e tocmai buna, nu judec pe nimeni, dar sper sa nu fi, sper sa fie doar o tulburare de moment, asta pentru ca este un pacat, trebuie sa fim asa cum ne-a dat D-zeu!

| Razvan a răspuns:

Probabil e vorba despre o atractie temporara. Fetele bisexuale sunt fete normale cu un cap, doua maini, doua picioare, o gura, doua urechi, un nas, doi ochi etc.laughing
Nu e nimic anormal in a fi bisexuala. E o alegere personala pana la urmawinking

| wildthing a răspuns:

O sa fac abstractie de ceea ce ne-a dezvaluit "Bubble" si te intreb cam ce ai face cu colega ta? Da-ne si noua detalii picante, sa ne simtim bine.

| User a răspuns:

Sari pe ea smug

| SnicK a răspuns:

Poate nu iti place de ea dar vrei sa nu iti ia altcineva prietenia cu ea.sa fi BI ar fi ciudat pentru o fata.Pentru un baiat sa fie GAY mai sunt dar fete...

| Bubble a răspuns:

Dragutza. de ce vrei sa iesi in evidenta?
Acum ceva timp puneai intrebarea
"
(12 răspunsuri)
Buna! Sunt fata si am 16 ani... Am prieten de 2 luni. Problema este ca nu-l mai simt nimic pentru el. Ci pentru prietenul lui. M-am indragostit nebuneste de prietenul lui. Cateodata. pr meu vine ma me la scoala sa ne vedem. si vine impreuna cu pr lui si merg doar pentru al vedea pe pr lui. nu pe el. Cum e mai bine? sa-i dau papucii prietenului meu. chiar daca acum tin la el ca la un frate. Sau sa-l tin cum s`ar zice de fraier`? Voi in locul meu ce ati face?
"
Acum t atrag fetele?happy
Srry, nu ne impresionezi.
Am o parere proasta despre cele ce vor sa iasa in evidenta prin tampenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iei o gelozie "colegala"drept orientare sexuala? Las-o-n balta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descopera singura despre ce este vorba big grin testeaza-tebig grin

| Girl0008 a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu ele.Eu sunthappy