| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine de la o vreme.straight face Il iubesc enorm. dar cateodata simt ca ma sufoca. sau imi vorbeste la sictir, si nu`i deloc asa. iar el cand aduce vorba de despartire nu vreau. straight face

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ti-ar fi mai bine fara el? Nu.
Vrei libertate? Afla ca un baiat caruia ii pasa de tine nu ti-o poate da. Daca te stii ca esti genul ala zuzulie care vrea sa faca mai tot de capul ei, si sa nu astept in schimb critcici si certuri, trebuie sa te mai maturizezi putin.Asta daca nu vrei sa il pierzi, nu stiu cui i-ar conveni toanele.de genul ``azi vi maine pleci``.
Esti cam nahotarata asadar. Ia-ti un timp, si gandeste-te calumea la el, la ce simti pentru el, gaseste defectul, acel lucru care ``te strica``si repara-l.Incearca sa te comporti frumos cu toti cei din jur, ca sa iti formezi in caracter amabilitatea, si daca te consideri suspicioasa, rezolva si acest defect.Asa cum tu dai impresia oamenilor ca nu ai incredere in ei, asa pot si ei sa si-o piarda, in special iubitul tau.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai realizat că te-ai îndrăgostit de el?
Vezi să nu facă o armă împotriva ta cu această dragoste!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

De ce ar aduce vorba de despartire? nu ai fost foarte explicita, cu alte cuvine nu prea am intseles ce ai zis. puteti comunica mai mult, sa spuneti ce aveti pe suflet.sa spuneti ce nu va convine, si cred ca o sa functsioneze.