| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu iubitul meu.suntem impreuna de 4 luni si il iubesc mult, am fost o luna plecata in vacanta si nu mai rezistam fara el. el ma iubeste foarte mult, mai mult ca eu pe el si aveam o relatie asa frumoasa inainte sa plec, si acum e frumoasa dupa ce am venit acasa dar el ma sufoca, ma iubeste prea mult si mie nu imi place asta. ma pupaceste si ma imbratiseaza toata ziua. nu prea mai simt nimic pentru el, adica il iubesc dar nu asa tare si nici nu stiu daca vreau sa ma despart de el, mi-a fost greu luna aia dar acum parca imi doresc sa fiu singura, apoi stiu ca imi va parea rau daca ne despartim. ma puteti ajuta cum sa-i spun ca ma sufoca si e prea mult pentru mine? sau un motiv bun cum sa ma despart de el. el va suferii enorm de mult dar nici nu stiu ce sa fac. crying

Răspuns Câştigător
| AlinaMilos a răspuns:

Pai..iti raspund prieteste...sunt fata, si eu am trecut prin asta...nu face aceeasi greaseala ca si mine ca dupa iti va parea foarte rau si cand vei vrea sa te impaci cu el, ghici ce se va intampla! El nu va mai vrea! Asa ca asteapta niste timp si vei vedea ca il vei iubi mult! Nu face o greseala enorma! Mult succes :*!

| anonim_4396 explică (pentru AlinaMilos):

Da dar parca m-am plictisit de el...nu stiu nici nu mai simt nimic cand ma saruta

| AlinaMilos a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci daca asta e decizia ta fa-o...dar nu il rani, adica...eu acum sunt intr-o relatie si am devenit foarte sensibila si nu suport cuvantul despartire.Deci spune-i ca nu mai merge intre voi dar precizeaza-i sa nu te uite ca poate va mai fi ceva.

| AlinaMilos a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau.spune-i ca ai nevoie sa stai un pic singura si dupa poate va fi mai bine dar incearca sa nu il ranesti, oricum daca el te iubeste te va intelege

6 răspunsuri:
| paul999 a răspuns:

Pai asa e el mai pupacios! trebuie"sa te obisnuiesti cu ideea ca altfel .....si sa nu zici ca vrei sa iei o pauza ca nu o sa duca niciodata bine pauzele!winking

| MIRUnicole a răspuns:

Buna:** spun-ei ca un timp simti nevoia sa fii singura... daca te iubeste asa cum spui tu te v-a intelege.pup

| julijulia a răspuns:

Discuta cu el! Spune-i ce simți.