| nimicnimic a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg.Care credeti ca e mai de viitor, ce iti prezinta mai multa siguranta in domeniu. Relatii economice internationale sau Administrarea afacerilor?(la facultate ma refer)

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De ce nu alegi ce-ţi place mai mult? Nu cred că este cineva atras de relaţiile economice internaţionale, dacă nu s-ar plăti bine.
Prefer să fac ce-mi place şi să fiu plătit mai cu mai puţin.

| unul1 a răspuns:

Daca as fi clarvazator ti-as spune. Da un link mai exact sa vedem mai multe detalii printre care si materiile care se fac la fiecare.