| teiubesc_5807 a întrebat:

Nu stiu ce sa faccrying am mare nevoie de ajutorcrying

imi place foarte mult de un baiat, dar problema este ca eu am stat cu fratele lui iar el cu o verisoara de-a mea. mie mi-a placut de el de cand statea cu veriosra mea(din vacanta de vara)...alta problema e ca e si verisourl meu de gradul 3
saptamana trecuta i-am zis ca imi plcace de el si ca as vrea sa fim impreuna, el mi-a spus ca si lui ii place d eme dar ca sta cu o ft de 3 saptamana si s-a culcat cu ea si oricand se poate duke sa se kulke cu ea...si eoo i-am zis sa inkerkam macar 2 saptamana sa vedem cum ne intelgem si m-a intr daca ii garantez ca dupa 2 saptamana ma kulk cu el si eoo i-am zis ca nikiodata. tin mult l el, dar nici sa ma culc cu el nu vreau si nu voi face asta... ce ma sfatuiti? mai incerc cu el?(avand in vedere ca mai sontem si veri)?

Răspuns Câştigător
| ndddiana a răspuns:

Nu!
El vrea oar $ € X
Daca el sta cu fata aia doar pentru ca se culca cu el,
Vrea si cu tine daca va mergem bine intre voi sa te culci cu el.
NU.
Bn faci ca nu vrei sa faci asta.
Si crede-ma ca baieti deastia nu merita. Find si prima experientza a ta (presupun) ai ramane cu amintiri si daca ceva nu ar fi ok ai ramane cu o teama sau o respingere sa zic asa.depindehappy
Dar 1) sunteti veri. nu conteaza ce grad.
2)el vrea doar. xes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre rude merge laughing