| LoryM22 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, eu ma gandesc ca relatia dintre sora mea si prietenul ei evolueaza foarte repede, parintii mei stau in alta tara si eu am fost sa zic a 2-a mama.In urma cu 1 an baiatul cu care este sora mea acum a stat cu o alta colega de a ei el este din alt oras, si din intamplare el a vb cu ea cand prietena lui era ocupata si asa au facut cunostinta pe mess si in webcam, el a placut-o de atunci, dupa ceva luni prietena surorii mele l-a inselat, el le-a primit in casa parinteasca si nu s-au comportat deloc frumos, dupa un an de zile sora mea si cu fostul prieten al colegei ei s-au intalnit pe hi5 din intamplare ca era bagat la amici, apoi au vb pe mess, si-au dat seama ca ei au vorbit putin si au facut cunostinta pe mess si cu 1 an in urma, el i-a dat web iar ea l-a recunoscut si dupa 1 an.
A fost sa fie sa se reintalneasca ei de atunci in sinea lor le-a placut unul de celalalt si gandirea si aspectul fizic. Dupa 1 an au dat iar unul de celalalt, acum dupa 5 zile vorbesc cate 3-4 ore /zi la telefon, pe internet se vad in webcam si stau iar cateva ore si deja s-au apropiat sentimental mult, inca nu s-au vazut.
Insa atractia e foarte mare si se simte compatibilitatea dintre ei.Am inteles ca el vrea sa se mute cu ea si asta nu prea as vrea pentru ca au abia o saptamana de cand se cunosc si ei zic ca parca se cunosc de o viata, si isi exprima sentimentele prin declaratii, mesaje frumoase si multa comunicare.In octombrie 2009 vor sa se mute impreuna insa cred ca relatia evolueaza foarte repede, nu stiu ce s afac eu am vb cu ei si le-am spus parerea mea, nu vreau ca unul din ei sa sufere si apoi sa-si dea seama ca au facut un pas gresit. El are 23 de ani si e student, ea are 19 ani si o sa fie studenta in toamna. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o relatie de un an si 7 luni si nici n m gandesc s m mut impreuna q prietenul meu eu sunt de parere k ar trebui s vb serios q sora ta si s o fci s inteleaga k asta n e cea mai buna alegere si s incerci s o fci s se razgandeasca. incerca s vb q ea si s inteleaga k asta e un pas important si trebuie s se gandeasca foarte bine inainte d asta.succes

3 răspunsuri:
| LoryM22 explică:

Subiect inchis

| gaby_6279 a răspuns:

E super pentru ei daca apare ceva sentimental la mijloc dar eu unul nu am incredere in relatiile facute pe net pentru ca apar multe compromisuri ...nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dragostea joaca farse uneori oamenilor.