| micutza2255 a întrebat:

am si eu o intrebare.Mai de mult le-am facut cunostinta celor din gasca cu care stau eu de obicei cu prietena mea cea mai buna, si acum ea este in centrul atentiei si eu nu mai sunt bagata in seama. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| LittleButterfly a răspuns:

Sa nu iti faci probleme :d
Asa se intampla de cele mai multe ori cand intra o noua persoana intr-un grup, ea este in centrul atentiei pentru ca toti vor sa afle mai multe despre ea, dar pana la urma se obisnuiesc cu ideea si incet, incet le trece interesul. Lasa sa treaca putin timp sa o cunoasca, sa nu mai fie chiar asa interesati de noua prietena, iar apoi totul va fi ca inainte. Din propria experienta spun happy