| DuddyDuddy a întrebat:

Am o broblema imi place de un baiat el are 12 la fel ca si mie el a fost cu mine de ogramada de ori si acum ne-am impacat si sunt cu el.Nu stiu ce sa fac el vrea sa ne sarutam.In ore ma i-a de mana se apropie de mine ma i-a in brate si chesti din astea e obraz m-a pupat de nu stiu cate ori da nu stiu daca sa il pup.
Mi-e frica sa nu afle mama ca daca afla ma omoara. Ce sa fac? Cel care ma ajuta cel mai mult funda.Plz love struck

Răspuns Câştigător
| alle332 a răspuns:

DuddyDuddy stiu si sti si tu ca oricine ti-ar raspunde la aceasta intrebare iti va spune vezi-ti de scoala vezi-ti de carte dar eu NU spune-i mamei tale ca il placi sa ca esti destul de mare incat sa iei o decizie singura daca nu pur si simplu pupal si gata nu afla mama ta si sunteti fericiti!
Bafta!
Foonda?
PuP!