| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac m-a kemat la el de ziua lui. nu eram impreuna dar ciiik ii era dor de mine si de sarutarile mele. am mai fost impreuna de 2 ori. si ne-am cam certaat asa ne-am impakat aseara(de ziua lui) si am stat impreuna dar mi-a cam dat impresia ca vrea sa se culce cu mine dar nu m-a intrebat si nu mi-a facut nimic,, doar ca era foarte dragastos cu mine.
a doua zi la amiaza l-am sunat (adica azi pe 17) si l-am intrebat ce face si mi-a zis bine si apoi m-a intrebat ce fac si eu si mi-a spus ca are treaba si nu mai poate sa vorbeasca si ca ma suna el. Pe l; a 7 jumate i0-anm dat un mesaj si nu mi-a raspuns. voiam sa ne intalnim dupa orele mele ca sa ii dau cadoul de ziua lui dar el nu stie. ca eu nu-i facusem cadou nimic.
Apoi l-am sunat seara pe la 8 si 10 si l-am intrebat de ce nu ma mai sunat si mi-a zis ca nu are centi am mai vorbit cateva secunde si i-am zis ca mai vorbim si a zis ca bine pa.straight face si atat.acum nu stiu oare voia sa se culce cu mine si sa ma lase balta sau doar a avut niste treburi. si chiar nu a putut. o data de asta ne-am despartit. si nu vreau sa ne despartim din nou ca il iubesc. eu nu prea vreeau sa ma culc cu el. chiar daca il iubesc nu vreau sa imi incep viata sexuala de pe acum( eu am 15 ani si el 18 ). vor credeti ca ar trebui a ma culc cu el? ma ajutati si pe mine. un pic. un sfat daca se poate nu comentati degeaba. va rog:*

Răspuns Câştigător
| Yaguar a răspuns:

El a vrut sa se culce cu tine, sa spun asa acesta iar fi fost cadoul de ziua lui. Dupa chite vad nu prea are dorinta sa se intilneasca in serios. Dar ca sa te culci cu el numai ca el vrea sau doar ca sa-l tii alaturi, gresesti mult, el o sa obtina ce ii trebuie si nu o sa-i mai fii interesanta. Daca nu doreste sa se intilneasca nici un sex nu o sa ajute numai ca acest sex o sa-l faca sa stie ca gata pe acici am fost, ce mi-a trebuit am obtinut acum pot sa fiu cu ghindul impacat, si mai departe mare dorintsa sa discute cu tine nu o sa aiba. Daca tear fi iubit, ati avea o relatie frumoasa ar fi altceva dar in cazul dat daca o sa faci sex o sa schimbi situatia in si mai rau.
Cu relatiea data totul este clar daca inca se mai poate numi relatie.
Acum ce trebuie sa faci sa gasesti pe cineva cu care sa fii impreuna, si nu cadea in disperare cu cine, ca nu prea vad, caci cu timpul poate nici nu o sa trebuieasca sa astepti mult timp o sa gaseti pe cel cu care o sa fii fericita.

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca tine la tine, cu siguranta te va suna curand si isi va cere scuze ca nu a putut vorbi cu tine.Este posibil sa fi avut treaba sau sa nu aiba minute. Dar fii atenta, daca va continua cateva zile sa iti faca avansuri si sa fie dragastos cu tine...sa nu cedezi.Asteapta sa vezi daca mai continua in acest mod si in urmatoarea luna si peste 2 luni.De regula baietii daca nu obtin ce vor(adica sa se culce cu o fata) in 2-3 saptamani renunta si nici nu te mai baga in seama. Sper sa aiba ceva sentimente, dar asta ramane sa te convingi singura. Bafta!

| dana85 a răspuns:

Sentimentele unui om vin din suflet, dorinta de a se culca cu tine nu este justificata dupa ce v-ati vazut de doua ori. Dragostea nu se vinde si nici nu se cumpara, pretul dragostei se plateste in dragoste. Nu te vinde pe tine si sentimentele tale. Daca un baiat are sentimente pentru tine nu o sa-ti ceara nimic la varsta ta si fara sa fii pregatita.Lasa lucrurile sa urmeze drumul lor firesc si convinge-te prima data de sentimentele acestui baiat, apoi, la timpul potrivit, toate celelalte vor veni de la sine pentru a face iubirea desavarsita.