| littledirection a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Povestea mea suna cam asa: Intr-o zi chiar urmatoarea zi dupa ce m-am despartit de fostul prieten. M-am sarutat cu cel mai bun prieten al lui. Din pacate a ajuns sa imi placa de el. S-a mai intamplat si al doilea sarut.Dar el ca un idiot a zis sa uitam totul.Eu nu pot.Acum el e indragostit de o fata. Iar ea nu. Zice ca ii e drag. Nu sunt impreuna doar cand se vad se saruta cea ce e ceva tampit.Dar nu stiu ce sa fac... ea zice ca vrea sa termine pentru ca el e cam pampalau la capitolu asta.Mentionez ea e mai mare ca mine si mai mare decat el. Ce sa fac? Ea mereu intra pe mess pe mine si incepe sa imi povesteasca.Ce-a ce nu imi prea place deoarece imi cere uneori sfatul si nu stiu de ce o face.Eu i-as spune mereu sa ii dea pace sa il uite. Dar nu o pot face.Ii vreau binele... Ce pot face?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti face tot ce-ti trece prin minte, caracterul tau iti permite acest lucru.

| BLeur a răspuns:

Bunăbatting eyelashes.

Ce poţi face, să faci altceva laughing, să uiţi de el pentru că nu a vrut să-şi piardă cel mai bun prieten, dar dacă tu îi spui fostului tău prieten, că te-ai sărutat cu cel mai bun prieten al lui, uăăău x_x, nu vreau să ştiu ce fel de ceartă sar isca între ei, mă rog.
Ce trebuie să faci tu? Să cunoşti alt băiat, nu e greu [-x. E chiar uşor, găseşte-ţi băiatul potrivit, care să te iubească cu adevărat şi să nu te dezamăgească.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : dnd5min_xd

| BiancaMaria1999 a răspuns (pentru BLeur):

Pai, faza e ca nu s-a suparat... are prietena acum.Iar eu nu il pot uita[sut tot eu ]

| ℓDℓ a răspuns:

Inecearca sa lupti un pic pentru el. Dupa aceea vezi daca a merita sau nu!
bafta:*

| Qusifor23 a răspuns:

In dragoste si razboi totul este permis :*