| lyly_8451 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Prietenul meu sigur imi va cumpara un cadou de 14 febroarie dar eu ce sa fac? Sa ii cumpar ceva sau nu? Eu nu prea vreau adica baietii ar trebui sa faca cadouri nu?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, asa credeam si eu dar s-au cam schimbat treburile. Daca spui ca sigur iti va cumpara de ce sa nu ii iei si tu ceva? Bine, nu esti obligata dar o mica atentie nu cred ca ar strica, ceva simplu si din inima, in fond gestul conteaza si cred ca va aprecia orice daca te iubeste. Tu faci cum vrei dar sa faci un cadou baiatului iubit nu e ceva rau, chiar e foarte bine, si daca iti face el si daca nu, macar sa vada ceva din partea ta, oricum cel mai frumos cadou cred ca esti tu si iubirea care ii daruiesti dar nah. tu sti mai bine ce si cum. Uite, eu ii fac cadou iubitului meu desi nu cred ca el imi va face dar nu conteaza asta, daca e baiat nu inseamna ca el trebuie sa ia ceva neaparat.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz de 14 februarie. De 14 februarie face cadouri cel care iubeste, indiferent de sex.