| florinmarius_8347 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac dansez cu o fata de cam aproape un an imi place de ea de cand am dansat prima data ...desi pacat ea are prieten de 4 ani de zile dar isa asa la dansuri ma inteleg fff bine cu ea si am impresia ca se daaa la mine si chiar iar place de mine [ asa cand ma uit la ea zambeste... tot timpu cand staucu o fata se uita urat si nu stiu ceee tot zice ca numai vb cu mine tot figuri de astea ]ziceami ce sa fac va rog

1 răspuns:
| alexa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea si sa. i spui ca iti place.Fi direct. uneori e bine! Poate ca te place si ea, e posibil sau ii place sa flirteze...acum insa, daca tu nu faci nimic nu vei afla.Tot va vedeti la dansuri asa ca mai bine vorbiti, dar mai intai ii spui tu ce simti pentru ea si apoi dupa ce ii vezi reactia, intreab-o de ce face aceste gesturi.
multa bafta